За кожним врятованим життям, ліквідованою пожежею, аварією, катастрофою стоїть відмінна фахова підготовка, високий професіоналізм та досвід. Рятівники завжди перші там, де необхідна невідкладна допомога. 17 вересня вони відзначають своє професійне свято. Напередодні святкового дня колектив Жмеринського районного сектору Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій у Вінницькій області прийшли привітати керівники району та міста.

  Вступне слово мав начальник районного сектору В.Миронюк. Він відзначив високий професіоналізм особового складу ввіреного йому підрозділу, завдяки якому люди завжди з вдячністю відгукуються про них. Зазначив, що впродовж року було здійснено 289 виїздів, ліквідовано 79 пожеж, надано допомогу іншим службам 31 раз, 9 разів рятівники брали участь у ліквідації наслідків ДТП. Згадав тих, хто ціною власного життя рятував життя людей та матеріальні цінності.

  Присутні вшанували їх світлу пам’ять хвилиною мовчання.

  З прийдешнім святом привітав очільника та колектив районного сектору перший заступник голови Жмеринської райдержадміністрації О.Монастирський. Висловив їм щиру подяку за службу, високе почуття обов’язку та відповідальності. Відзначив нелегку, пов’язану з ризиками та загрозою власному життю професію, та всупереч цьому рятувальники завжди стоять на сторожі збереження матеріальних цінностей, життя людей, готові щохвилини прийти на допомогу. Наголосив, що районна влада завжди підтримує районний сектор, сприяє покращенню умов роботи особового складу, зміцненню матеріально-технічної бази підрозділу служби запобігання надзвичайним ситуаціям. Висловив щиру подяку від районної влади, жителів району, а особливо від мешканців с.Мартинівка, які відчули вагому допомогу з боку рятівників під час ліквідації стихійного лиха – підтоплення. Ще раз привітав зі святом та побажав усім здоров’я, добра, благополуччя, міцного тилу, щоб сім’я та родина жили в злагоді і добробуті.

  Щирі вітання від імені голови районної ради В.Малярчука, депутатського корпусу та очільників територіальних громад передав винуватцям свята заступник голови районної ради В.Бігас.

  Почесними грамотами районної державної адміністрації, районної ради та грошовими винагородами відзначено кращих працівників підрозділу, а також увесь колектив районного сектору в особі його керівника.

  До привітань з найкращими побажаннями приєдналися керуючий справами виконавчого комітету Жмеринської міської ради А. Стемповський, начальник відділу по роботі з депутатами та громадськими організаціями І.Попік, начальник відділу з питань цивільного захисту, оборонно-мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами М.Захарчук. Ними було вручено нагороди кращим представникам рятувальної служби.

  Начальник районного сектору Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій у Вінницькій області В.Миронюк у заключному слові подякував представникам районної та міської влади за належну підтримку, запевнив у постійній готовності прийти на допомогу людям. Привітав своїх колег з наступаючим святом, побажав їм всього самого найкращого, достойної заробітної плати та поповнення в родинах.

  Завершився захід вже традиційною спільною світлиною на згадку.