Визначено переможця конкурсу на зайняття посади директора КНП «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Жмеринської районної ради

  Під головуванням заступника голови районної ради Володимира Бігаса в залі засідань Жмеринської районної ради 12 вересня 2019 року було проведено засідання конкурсної комісії, під час якого розглянуто пропозиції та проведено співбесіду з кандидатами на посаду директора КНП «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги».

  Учасники конкурсу Нагорний Юрій Вікторович та Калінський Олег Ігорович представили на розгляд членів комісії свої програми розвитку підприємства, відповіли на поставлені запитання. Хід проведення конкурсного відбору фіксувався на вебкамеру.

  Після обговорення кожної з кандидатур комісією надано перевагу Калінському Олегу Ігоровичу. Він дав вичерпні відповіді на поставлені запитання та представив обґрунтований план розвитку підприємства. Окрім того, привілеєм Олега Ігоровича став досвід, він перебуває на посаді головного лікаря з 2012 року. За цей час провів перетворення установи в комунальне некомерційне підприємство, яке в числі перших в державі в 2018 році підписало договір з Національною службою здоров’я України, що сприяло значному збільшенню обсягів фінансування медичної галузі району.