Під час 30 позачергової сесії Жмеринської районної ради 7 скликання, яка відбулася 12 вересня 2019 року, робота депутатів була злагодженою та конструктивною. У роботі сесії взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради О.Монастирський.

  Розпочали сесію з приємного - вітання іменинників та вручення Свідоцтв про занесення на міськрайонну Дошку пошани.

  Начальник фінансового управління райдержадміністрації В.Гамарник надав інформацію щодо суті питання порядку денного засідання. А саме: про внесення змін до рішення 26 сесії районної ради 7 скликання «Про районний бюджет на 2019 рік». Деталізував як буде проведено перерозподіл коштів. Їх буде направлено на компенсаційні виплати та оплату соціальних послуг за місцем проживання, надання пільг, інші заходи до управління соціального захисту населення. Понад 1 млн. гривень розділять між відділами освіти, охорони здоров’я та культури, управління соціального захисту населення, фінансовим управлінням, відділом статистики. 300 тис. грн.. буде спрямовано на забезпечення діяльності закладів культури, 50 тис. грн.. – на фінансову підтримку районної організації ВФСТ «Колос».

  Кошти, виділені на заклади охорони здоров’я підуть на покращення харчування пацієнтів стаціонарних відділень, проведення ремонту флюорографічного апарату, закупівлю медикаментів для пільгових категорій громадян, наркотичних засобів для хворих в термінальній стадії, дезінфікуючих засобів, оплату комунальних послуг.

  Депутати також затвердили розпорядження голови райдержадміністрації, пов’язані зі змінами при виконанні бюджету та розпорядження голови районної ради.

  В ході засідання сесії присутні заслухали звернення від депутата В.Марчука. Воно стосувалося проведення традиційних для району спортивних змагань «Козацькі забави» та відзначення 30-ї річниці створення Народного Руху України за перебудову.

  Дискусію в залі викликало питання об’єднання територіальних громад, подальших змін адміністративного устрою.

  Розглядалися інші питання, актуальні для району.