Нарада із керівниками сільськогосподарських та промислових підприємств, яку ініціювали голова райдержадміністрації Олег Легеза, голова районної ради Василь Малярчук відбулась 11 липня 2016 року за участю керівника Жмеринської місцевої прокуратури Юрія Кислова, начальника Жмеринського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, полковника поліції Сергія Кримчука, начальника Жмеринської об’єднаної державної податкової інспекції Оксани Кузевич.

  У вступному слові голова райдержадміністрації привітав усіх із початком жнивної кампанії та зазначив, що в минулому році під час збирання врожаю район спрацював з гарними результатами, висловив сподівання на гарний результат і цьогоріч. Олег Вячеславович запевнив сільгоспвиробників у постійній підтримці райдержадміністрації та районної ради.

  Про діяльність місцевої прокуратури після реорганізації ознайомив керівник Жмеринської місцевої прокуратури Юрій Кислов. Він закликав присутніх всі спірні питання, які виникають в ході жнивної кампанії, вирішувати тільки в правовому полі.

  Про забезпечення транспортними засобами відповідно до технічних вимог, належне транспортування урожаю вів мову начальник Жмеринського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, полковник поліції Сергій Кримчук.

  Про належну сплату податків, нововведення в податковому законодавстві поінформувала начальник Жмеринської об’єднаної державної податкової інспекції Оксана Кузевич.

  Головний фахівець Жмеринського районного сектору Головного управління ДСНС України у Вінницькій області Анатолій Лісовий довів до відома присутніх інформацію про дотримання протипожежних правил безпеки під час збору урожаю. Ним акцентовано увагу на забороні спалювання стерні на полях.

  Голова районної ради Василь Малярчук подякував всім сільгоспвиробникам за сприяння у вирішенні соціально – побутових проблем територіальних громад . Поінформував про виконання бюджету району та розповів про актуальні проблемні питання району, які потребують вирішення та фінансових вливань. Василь Григорович поділився своїми думками щодо залучення коштів на вирішення проблемних питань району із фонду ради сільгоспвиробників району, яка була створена декілька років тому. Він навів приклади успішної співпраці даного об’єднання із районною владою в інших районах.

  Про необхідність активізації даної ради поінформував голова Володимир Бігас, підтримуючи голову районної ради в тому, що дана організація повинна обов’язково долучатись до вирішення районних проблем.

  Таку думку підтримали присутні керівники як потужних підприємств, так і фермери.

  По завершенню наради вони зібрались для того, щоб разом вирішити питання по активізації діяльності ради сільгоспвиробників району.