Фахівці Жмеринської міськрайонної філії Вінницького ОЦЗ 9 вересня провели презентацію роботодавця «Колійна машинна станція-79». Колійне господарство становить одну з найважливіших галузей залізничного транспорту від якої залежить здійснення перевізного процесу. Оскільки підприємство відноситься до новоствореної «Філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» АТ «Укрзалізниця», де впроваджуються нові технології та посилюється робота колійного господарства, то відповідно збільшується і потреба в працівниках. На сьогодні заявлено 12 вакансій за професією «монтер колії».

  Роботодавця представила інженер з організації та нормування праці Ірина Карая. Вона ознайомила присутніх з основними завданнями колійного господарства - утримання колії і пристроїв у справному стані та ґрунтовно розповіла про завдання та обов’язки монтера колії. Це монтаж та демонтаж рейко-шпальної решітки. Прийом можливий, як досвідчених спеціалістів, так і осіб без досвіду роботи.

  - « Робота має пересувний характер, за яку виплачуються відрядні та отримується безкоштовне харчування. Щомісяця виплачується премія у розмірі 20% від окладу та 12%- за шкідливі умови праці, а також відсоток за вислугу років.» - продовжила Ірина Карая.

  Важливою складовою є те, що це робота на підприємстві державного значення де працівник отримує всі соціальні гарантії. Соціальний пакет включає в себе медичне страхування; можливість безкоштовного проїзду в електричках (до 200 км); обслуговування у відомчих залізничних лікарнях; 2 безкоштовних разових квитки( Україна та по СНГ) на рік); виплату матеріальної допомоги та інші пільги, згідно колективного договору. Також працівники забезпечуються робочим одягом та взуттям. У заході взяли участь 12 безробітних. Під час зустрічі вони ставили питання, на які отримували ґрунтовні відповіді.

  Сподіваємось, що сьогоднішня презентація дасть поштовх присутнім замислитись над своєю майбутньою професією і зробити вибір на користь залізниці.