Шановні Вінничани, триває всеукраїнський конкурс для студентів «Розумним Бути Модно». Поспішайте уже сьогодні надіслати есе та виграти річну стипендію або отримайте грошовий грант на оплату навчання!

  Студентам закладів вищої освіти м. Вінниця, області та всієї України пропонується позмагатися за грошовий грант в рамках конкурсу «Розумним Бути Модно». Конкурс проводиться в рамках соціальної програми мотивації сучасної молоді від провідної компанії «Open Media Group» та партнерів.

  Організатори пропонують всім охочим студентам Вінниччини безкоштовно прийняти участь та позмагатися за вагомий грошовий грант. Винагорода представляє собою грант на оплату навчання за 10, 6 або 3 місяці для переможців, що навчаються на контракті. Та стипендіальне забезпечення за аналогічний термін для студентів, що навчаються безкоштовно.

  Для участі необхідно написати за максимально спрощеними правилами есе на тематику:

  «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

  Кожний конкурсант може обрати галузь на власний розсуд та незалежно від напрямку свого навчання. Обраний напрямок дозволить розглядати тематику галузево. Ознайомитися з правилами, визначити напрямок розгляду питання та дізнатися, чи підтримав ваш заклад вищої освіти соціальний проект можна за посиланням. Адже грошові гранти отримають лише студенти, які навчаються в ЗВО-учасниках конкурсу.

  Визначатиме переможців незалежне журі. Гранти на оплату навчання та стипендіальне забезпечення виділяють організатори – «Open Media Group» та медіа-ресурси: www.likar.info - Інформаційний портал про здоров'я та медицину; www.e-kvytok.kiev.ua - Сервіс бронювання авіаквитків, залізнодорожніх квитків, автобусних білетів; www.uaua.info - Інформаційний портал для батьків про дітей; www.nadra.com.ua - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.