28 серпня в приміщені Жмеринської районної бібліотеки проведено VІ районний Фестиваль творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе», учасники якого - талановиті діти та молодь району. Організатори заходу Жмеринський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

  З найкращими побажаннями до дітей та їх батьків звернувся директор Жмеринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Осіпчук Руслан Васильович, учасникам заходу вручили подяки та подарунки.

   Завдяки майстерності театральної арт-студії «Дійство» захід пройшов насичено та весело. Учасники фестивалю переглянули виставу «Лунтік збирається до школи». Казкові герої проводили веселі конкурси, флешмоб , залучаючи до танцю дітей та молодь. Особливо учасникам заходу сподобався флешмоб «Здійснення дитячих мрій». На малюнках діти зображали свої мрії, які протягом певного часу мають здійснитися. Мрія одного з учасників здійснилася під час фестивалю. Вона побувала на прийомі у фахового косметолога. Проводились майстер - класи: виготовлення магнітів в образі героїв мультфільму «Лунтік»; виготовлення квітів з повітряних кульок. Також під час заходу бажаючим учасникам робили аквагрим. Сама атмосфера заходу захопила учасників фестивалю своєю чарівністю, що й не помітили, як минув час.

  За допомогу у проведенні заходу Жмеринський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює щирі слова подяки директору КЗ «Жмеринська ЦРБ ім. В.П.Вовкодава» Лесі Шульган, керівнику театральної арт-студії «Дійство», що діє при КЗ «Жмеринська ЦРБ ім. В.П.Вовкодава» Ірині Козловській, керівнику гуртка образотворчого мистецтва Станіславчицької ЗОШ І-ІІІст. Ірині Трачук, родині Алєксандрой за їх активність та співпрацю.