Проявіть милосердя та турботу!!!

  ДОПОМОЖЕМО ГРОМАДЯНАМ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ІНВАЛІДАМ !

  ЗВЕРНЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ЖМЕРИНСЬКОГО РАЙОНУ» ДО КОЛЕКТИВІВ ПРОМИСЛОВИХ, СІЛЬСЬКО – ГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ, ФЕРМЕРІВ, ОРЕНДАРІВ, РЕЛІГІЙНИХ КОНФЕСІЙ, ДО ВСІХ ГРОМАДЯН МІСТА ТА РАЙОНУ

  В зв’язку з проведенням з першого вересня щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя», присвяченої Міжнародному дню людей похилого віку, Дню Ветерана та Міжнародному дню інвалідів, ми, працівники територіального центру, звертаємось до Вас з уклінним проханням проявити милосердя, гуманність, турботу, співчуття до інвалідів, малозабезпечених, обездолених громадян похилого віку і надати їм грошову або матеріальну допомогу ( продукти харчування, промислові товари, паливо та інше). Допомогти в ремонті житла допідготовки на осінньо-зимового періоду, а також морально підтримати обездолених людей.

  Для переважної більшості малозабезпечених одиноких людей похилого віку, інвалідів з дитинства єдиним джерелом існування є пенсія на яку прожити вкрай важко.

  Соціальним робітникам доводиться спілкуватися з понад 1000 одиноких людей похилого віку з обмеженою рухливістю, які знаходяться на надомному обслуговуванні територіального центру, вислуховувати скарги і бачити їх немічність. Ними надається щомісячно 10 – 13 тис. різних соціально – побутових послуг на місяць, кожний підопічний отримує 2 – 3 рази на тиждень по 10 – 15 послуг, в які не входить будь – яка матеріальна допомога.

  Словами важко передати розчуленість людей, які отримують хоч і невелику, але допомогу від чуйних, сердечних громадян нашого району.

  Складаємо безмежну подяку всім хто приймав і буде приймати цього року участь в наданні благодійної допомоги тим, хто її потребує, надіється і чекає. Дякуємо за піклування громадянами похилого віку та інвалідами.

  Сподіваємося, що і цього року у зв’язку з проведенням Всеукраїнської благодійної акції « Милосердя » до Міжнародного дня людей похилого віку, Дня Ветерана та до Міжнародного дня інвалідів, Ви активізуєте надання допомоги, як до відзначення цих дат, так і постійно.

  • Наша адреса та реквізити:
  • 23100 м. Жмеринка
  • вул. Центральна, 5
  • Наш контактний телефон 2-16-00
  • E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Р/р територіального центру 31550326155902,
  • МФО 802015
  • Код 36262840
  • ГУДКСУ у Вінницькій області

  За дорученням колективу, з шаною і повагою директор Т.Оголенко