24-25 серпня в м. Вінниця на базі дитячо-юнацької спортивно-оздоровчої бази «Колос» проходили Обласні спортивні ігри 2019 року. У змаганнях брали участь команди з дванадцяти сільських та селищних ОТГ, понад 140 учасників.

Ігри проходили за сприяння Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницької обласної Ради, обласного відділення НОК України та Управління фізичної культури та спорту ОДА.

Протягом двох днів команди змагалися у шести видах спорту: футзалі, волейболі, гирьовому спорті, настільному тенісі, шашках та шахах.

На закритті Обласних спортивних ігор 2019 року підбили підсумки та оголосили переможців. У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків третє місце здобув Шпаковатий Олег з Северинівської сільської ОТГ, друге – Паянок Михайло з Мурафської сільської ОТГ, а переможцем став Муль Володимир з Сутисківської селищної ОТГ.

В настільному тенісі серед жінок третє і друге місця зайняли Яцюк Ірина з Глуховецької селищної ОТГ та Страхарчук Світлана з Северинівської сільської ОТГ. Козліцька Марина з Мурафської сільської ОТГ – на першому місці. У шашках третє місце здобула Шустова Наталія з Глуховецької селищної ОТГ, друге місце у Бойко Ольги з Дашівської сільської ОТГ, а перше – у Берещук Алли з Северинівської сільської ОТГ. Змагання з шахів завершились наступним чином: третє і друге місця у Лукомського Миколи з Глуховецької селищної ОТГ та Сень Дмитра зі Студенянської ОТГ, перше місце зайняв Мацько Сергій з Северинівської ОТГ.

У гирьовому спорті в категорії до 80 кг третє місце здобув Левандовський Сергій з Глуховської ОТГ, друге – Гуменюк Денис з Сокирянської ОТГ, перше – Слободян Григорій з Томашпільської ОТГ. В категорії понад 80 кг найкращим з гирьовиків став - Марфін Василь з Северинівської ОТГ. На другому місці Кифенко Олександр з Дашівської ОТГ та третє місце у Вергатюка Анатолія з Мурафської ОТГ. У загальнокомандному заліку місця розподілились таким чином: у настільному тенісі третє місце виборола команда Северинівської сільської ОТГ, друге – Сутисківської селищної ОТГ, а перше – Мурафської сільської ОТГ.

У змаганнях з волейболу третє і друге місця зайняли команди Мурафської та Томашпільської ОТГ, перше виборола Краснопільська сільська ОТГ. Команда Глуховецької селищної ОТГ у змаганнях з футзалу здобула третє місце, Сутисківська та Северинівська ОТГ – друге та перше місця відповідно. Загальнокомандні місця розподілились наступним чином: третє у Томашпільської селищної ОТГ, друге – у Глуховецької селищної ОТГ. І переможцем Обласних спортивних ігор 2019 року стала Северинівська сільська ОТГ.