Під час проведення традиційного серпневого методичного об’єднання перед стартом нового навчального року філологи району підбивали підсумки минулого року та визначали перспективи на новий.

  У роботі методичного обь’єднання взяла участь начальник відділу освіти райдержадміністрації І.Цимбал. Вона детально охарактеризувала стан справ в освітянській галузі, з гордістю розповідаючи про останні досягнення, якими пишаємось.

  Інна Володимирівна виконала почесну місію урочистого вручення учителям-словесникам Почесних грамот Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА за наслідками чергової атестації, висловила слова вдячності за сумлінну працю та привітала присутніх із початком нового навчального року.

  Робоча частина заходу розпочалась із вступного слова методиста РМК Кравчук Л.О., яка ознайомила учасників зібрання з планом роботи та представила методиста відділу української мови та літератури, мов національних меншин, зарубіжної літератури Вінницької академії неперервної освіти Петрину С.В. Світлана Володимирівна акцентувала увагу присутніх на питанні розвитку науково-елітарного мислення школярів у контексті пріоритету загальнолюдських і національних цінностей засобами словесності.

  Актуальні питання викладання зарубіжної літератури та російської мови у закладах загальної середньої освіти озвучила головний спеціаліст відділу освіти Лукова А.Г.

  Представила аукціон ідей з використання інтернет ресурсів на уроках словесності вчитель зарубіжної літератури Рівської ЗОШ І-ІІ ст. Зелінська С.А.

  Про підготовку до ЗНО та новий правопис говорила керівник РМО вчителів-філологів, учитель української мови та літератури Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст. Соколенко Т.А.

  Використано матеріали сайту відділу освіти Жмеринської райдержадміністрації