Наразі тривають тендерні процедури з обрання незалежної інституції, яка вивчатиме думку громадян. Про це заявив Голова Національної поліції Сергій Князєв під час колегії Міністерства внутрішніх справ України під головуванням Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

  Глава Нацполіції повідомив, що, незважаючи на постійне навантаження та виклики, які стояли перед поліцією у 2019 році, відомство продовжувало активну роботу над своєю розбудовою.

  «Усі новели, які планується реалізувати в найближчому майбутньому, знайшли своє відображення у Стратегії розвитку Національної поліції до 2023 року. І характерним підтвердженням змін, які відбуваються у поліції, є оновлення критеріїв оцінювання ефективності діяльності відомства. Вже другий рік поспіль робота поліції оцінюватиметься за результатами соціологічних опитувань», – наголосив Сергій Князєв.

  Глава відомства додав, що наразі завершується тендерна процедура з обрання незалежної інституції, яка вивчатиме думку громадян.

  «Водночас важливий крок у напрямку зміни критеріїв оцінювання – репутаційний аудит, який проводиться серед самих працівників поліції. Ми детально вивчаємо потреби поліцейських, вживаємо заходи з мінімізації факторів, які чинять негативний вплив на організацію їхньої роботи», – сказав глава Нацполіції.

  За його словами, визначальною особливістю поліції, на відміну від старої правоохоронної системи, є відкритість та підзвітність перед громадськістю. Відтак у цьому році керівники усіх відділів та відділень поліції повинні організувати підготовку та висвітлення власних звітів на відомчих сайтах.

  «Наступний і вкрай вагомий крок поліції у зазначеному напрямку – видання Річного звіту про діяльність відомства, який усі присутні сьогодні мають змогу оцінити. За основу ми взяли подібний аналітичний матеріал, який щорічно готується поліцією міста Канберра, що в Австралії, та Оттава – Канада. Фактично цей документ розкриває основні здобутки поліції з початку її утворення», – повідомив Сергій Князєв, висловивши подяку канадським колегам у підготовці звіту.

  Голова Нацполіції звернуся до громадськості з пропозицією ознайомитися зі звітом, зокрема, з його електронною версією на офіційному сайті Нацполіції.

  «Ми потребуємо зворотного зв’язку», – наголосив Сергій Князєв.