19.08.2019 р. комісію по перевірці готовності освітніх закладів району до роботи в новому навчальному році очолила керівник апарату райдержадміністрації Москальчук Т.Г. До складу комісії, окрім працівників відділу освіти та керівників закладів освіти, долучився начальник управління Дерпродспоживслужби в Жмеринському районі Горбатюк М.В.

  Черговий день об’їзду розпочався в Потоцькій ЗОШ І-ІІ ст. Трудовий колектив на чолі з директором Соколенком О.Б. та очільником територіальної громади Коломійцем П.І. гостинно запросили членів комісії дати оцінку готовності закладу до роботи в новому навчальному році. В школі проведено поточні ремонти всіх навчальних приміщень, коридорів та харчоблоку, змонтовано натяжну стелю в кабінеті географії. На проведення зазначених робіт використано 38170 грн.

  Наступними об’єктами перевірки стали освітні установи Браїлівської селищної ради, які разом з керівниками закладів представляв селищний голова Резедент В.Д.

  Значним об’ємом робіт відзначився опорний заклад «Браїлівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені В.О. Забаштанського» (директор Жарук Л.В.). Цьогоріч проведено поточні ремонти в усіх кабінетах, класних кімнатах, коридорах, спортивній залі, майстернях. У кабінеті обслуговуючої праці змонтовано натяжну стелю, придбано меблі для кабінету 1 класу, магнітну дошку, комп’ютерний стіл для кабінету математики, парти та стільці для учнів основної школи, устаткування для шкільної їдальні. Особистий креатив проявили педагоги при створенні освітнього простору для учнів перших класів. Загальна сума освоєних коштів становить 163610 грн.

  Колективом Браїлівської ЗОШ І-ІІ ст. (в.о. Івасенко А.Л.) проведено якісні ремонти всіх приміщень, замінено двері в кабінеті для 2 класу, придбано меблі для кабінету математики, три телевізори. Значна робота проведена по облаштуванню комфортного освітнього середовища для першокласників з урахуванням вимог НУШ. На даний час ведеться капітальний ремонт сходів перед школою та упорядковується шкільне подвір’я. На проведення ремонтних робіт використано понад 74800 грн.

  У філії «Сьомацька ЗОШ І-ІІ ступенів» (завідувач Костюк Л.І.) проведено поточні ремонти кабінетів, приміщення харчоблоку та майстерні, відремонтовано відмостку та сходи, що ведуть до школи, підлогу в кабінетах біології та зарубіжної літератури, придбано комп’ютерну техніку для кабінету інформатики, обладнано навчальне приміщення для учнів 1 класу. На проведення даних робіт використано 35420 грн. позабюджентих надходжень.

  У повній мірі готовий до прийому вихованців Районний будинок творчості школярів та юнацтва (директор Ланова А.Д.) у закладі змонтовано натяжну стелю в коридорі та проведено необхідні ремонтні роботи.

  Проведено якісний поточний ремонт усіх внутрішніх приміщень та оновлено ігрове обладнання на майданчиках в ДНЗ «Веселка» (зав. Повняк Л.Б.), ДНЗ «Дзвіночок» (зав. Довгань Н.А.) та ДНЗ «Вишенька» (зав. Вернигора Л.П.).