Третій день об'їзду члени комісії розпочали із закладів Станіславчицького освітнього округу.

  До складу комісії, окрім працівників відділу освіти та директорів закладів освіти району, долучилася заступник керівника виконавчого апарату з питань євроінтеграції та зовнішніх зв’язків Рожок Н.В. та начальник управління Держпродспоживслужби в Жмеринському районі Горбатюк М.В.

  Першими комісію зустрічав колектив Тарасівської ЗОШ І-ІІ ст., директор Мартиняк В.В та очільник територіальної громади Козаченко А.О. В цьому році проведено наступний об’єм робіт: частково полагоджено дах школи корпусу №1, споруджено відмостки біля корпусу №2, зливні ринви на корпусі №1, пошпакльовано та пофарбовано стіни їдальні, проведено косметичні ремонти внутрішніх приміщень, спортивного майданчика.

  У Будецькій ЗОШ І-ІІ ст. (дир. Коваль О.В.) проведено капітальний ремонт підлоги у кабінеті російської мови, замінено 2 вікна на металопластикові. Проведено поточний ремонт всіх шкільних приміщень.

  У Станіславчицькій ЗОШ І-ІІІ ст.(дир. Півнюк Г.І.) проведено заміну системи електропостачання на ІІ поверсі, встановлено металопластикову конструкцію, проведено заміну труб водопостачання, закуплено парти для кабінету історії, придбано маркерну дошку у кабінет інформатики, у кабінеті 3 класу зроблено підвісну стелю, у 4 класі придбано дошку, у кабінеті географії замінено жалюзі. Проведено якісний поточний ремонт.

  У ДНЗ «Казка» с. Станіславчик (зав. Перепечай О.Б.) проведено капітальний ремонт ігрової кімнати старшої групи (натяжна стеля, забетоновано підлогу та постелено ламінат, нові шпалери, замінено міжкімнатні двері), нові шпалери у спальні молодшої групи та роздаточній, замінено вхідні двері в кладовій та 2 міжкімнатних.

  У ДНЗ «Сонечко» (зав. Добровольська М.І.) встановлено над вхідними дверима накриття та металеві поручні біля східців, здійснено капітальний ремонт пральні та веранди харчоблоку.

  Проведено поточний ремонт усіх приміщень обох ДНЗ.

  Стан підготовки закладів освіти с.Станіславчик демонстрував сільський голова Перепечай В.М.

  У Мовчанській ЗОШ І-ІІ ст. (дир.. Дмитрук З.Л.) поставлено 55 м бетонної огорожі біля початкової школи, побудовано нову пічку, зроблено нову стелю у кабінеті директора. Проведено поточні ремонти усіх шкільних приміщень.

  Колектив Кам’яногірської ЗОШ І-ІІ ст. на чолі з директором Шершун О.Д. разом із очільником Кам’яногірської громади Гриником В.В. зустрічав членів комісії.

  У закладі побудовано зовнішній туалет та укладено площадку та доріжку тротуарною плиткою, частково проведено штукатурку та гідроізоляцію стін у двох приміщеннях школи, встановлено рукомийник у харчоблоці, придбано коркову та магнітну дошки у кабінети 2 класу та української мови відповідно, шафу для кабінету біології, стендовий матеріал у кабінет математики.

  Значна увага у всіх закладах освіти була приділена облаштуванню освітнього простору для першокласників у відповідності до встановлених вимог та стандартів «Нової української школи». Придбано парти, фабрики друку, посібники, оформлено тематичні осередки, ігрові куточки. Усі заклади освіти готові прийняти учнів та вихованців в новому навчальному році.