В с. Клембівка Ямпільського району 17 серпня відбувся ХІ обласний мистецький фестиваль «Мамину сорочку пригорну до серця».

  Учасниками обласного фестивалю стали більше 30 майстрів з різних видів народного мистецтва: вишивка, ткацтво, гончарство, витинанка, лялька-мотанка, народне малярство, живопис, різьба по дереву, художня іграшка тощо.

  Жмеринський район гідно представила вишивальниця Вікулова Ольга Сілівєївна.

  Відвідувачі свята з великим задоволенням розглядали роботи майстрів , що зачаровують мереживною філігранністю. А також мали змогу придбати прикраси, сорочки та іншу ексклюзивну красу для себе та своєї родини.

  По закінченні огляду виставок розпочався концерт, який зібрав глядачів біля імпровізованої, вбраної в українську колористику та уквітчаної сцени. Урочиста частина розпочалася словами про те, що українська вишивка повинна бути відновлена та зацікавити молодь у тому, що українські звичаї та традиції неповторні, унікальні, а сама українська вишивка - той оберіг, який прийшов до нас із глибини століть, від наших пращурів.

  Всі учасники заходу були відзначені дипломами, подяками та пам’ятними сувенірами від управління культури і мистецтв облдержадміністрації та обласного центру народної творчості.

  Свято, яке зібрало в дружнє коло поціновувачів подільської вишивки та народного мистецтва, як завжди, пройшло щиро і гостинно, весело і позитивно!