Йшлось на першому засіданні комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно – ремонтні роботи, придбання житла для розвитку сімейних та інших форм виховання та забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.

  Розпочинаючи засідання перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський поінформував присутніх про те,

що 25 липня 2019 року набрали чинності Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 616).

  Згідно вимог документу в районі проживає 31 дитина 16 – 18 років, яка має право отримати житло. Після досягнення 18 років, вона може обрати грошову компенсацію для того, щоб самостійно обрати місце проживання.

  Комісією визначено потребу в коштах на придбання житла для дітей району. Ця сума складає 11 млн. грн..

  Обговорено алгоритм підготовки всіх документів та черговість в забезпеченні житлом.

  Олександр Монастирський подякував всім причетним службам району за оперативність та відповідальне ставлення до важливого питання.