Традиційно освітянський серпень розпочинається перевіркою готовності закладів освіти до роботи у новому навчальному році. Цьогоріч об’їзд закладів освіти району розпочався 14 серпня відповідно до розпорядження голови Жмеринської райдержадміністрації.

  У перший день об’їзду до складу комісії увійшли: заступник керівника виконавчого апарату районної ради з питань економічного розвитку та зв’язків з органами державної влади і місцевого самоврядування Крайнік Е.І., начальник відділу освіти Цимбал І.В., голова об’єднаної профспілки працівників освіти району Бойчук С.А., працівники відділу освіти і районного методкабінету, директори закладів освіти району (згідно графіку).

  Літні канікули пройшли плідно для працівників, батьків та небайдужих громадян до закладів освіти району – усі освітні установи підготовлені до нового навчального року: проведено поточні ремонти класних кімнат, приведено до ладу усі навчальні приміщення.

  Першими членів комісії зустрічали педагогічні та технічні працівники Почапинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Разом із директором Шовкалюком В.Г. та членами колективу гостей на порозі школи вітав секретар сільської ради Чудак М.І. Масштаби виконаних робіт вразили членів комісії: замінено 28 вікон та зроблено відкоси біля них, перероблено вхідний коридор, замінено двері центрального входу, поштукатурено стіни зовнішньої вбиральні, впорядковано пришкільну територію.

  У Почапинецькому дошкільному закладі проведено поточні ремонтні роботи та розпочато обладнання кімнати космосу.

  У Куриловецькій ЗОШ проведено косметичні ремонти всіх навчальних приміщень, які будуть використовуватися у навчальному році. Стан підготовки закладу до навчального року демонстрував членам комісії сільський голова Кречківський А.Ф.

  У ДНЗ с.Курилівці, що знаходиться в приміщенні Куриловецької ЗОШ, облаштовано кімнату екологічного виховання та народознавчу кімнату.

  На порозі Дубівського НВК разом із господарями (директором Михайленко Л.О. та членами колективу) гостинно вітав членів комісії місцевий підприємець, безвідмовний меценат навчального закладу, керівник фермерського господарства «ОМ «Шарм» Огренчук М.С. У закладі проведено значні роботи: замінено лінолеум та придбано нові стільці у їдальні, пошпакльовано стіни і поклеєно нові шпалери у приміщенні 1 класу, закуплено коркові дошки у 1 та 2 класи, облаштовано територію сміттєзвалища відповідно до санітарних вимог.

  У Кармалюківській ЗОШ І-ІІІ ст. директор Кривіцька О.М., сільський голова Огороднік М.І. та весь колектив зустрічали членів комісії. У школі добудовано сходовий марш, завершено облаштування внутрішньої вбиральні. Завершено капітальний ремонт котельні, пофарбовано дах школи та облаштовано пожежну сигналізацію. Замінено 3 вікна, придбано 3 дошки у навчальні класи.

  Начальник відділу освіти Цимбал І.В. принагідно зустрілася з педагогічними та технічними колективами усіх навчальних закладів, подякувала за плідну, натхненну працю впродовж навчального року та значні зусилля, прикладені під час ремонтних робіт, відповіла на запитання і запевнила, що влада району й надалі підтримуватиме освітянську галузь заради наших вихованців.

  За матеріалами офіційного сайту відділу освіти Жмеринської райдержадміністрації