8 липня Православна Церква відзначає день пам’яті святих благовірних князя Петра та його дружини Февронії Муромських.

  Історія життя святих князів Петра і Февронії – це історія вірності, відданості і справжньої любові, здатної на жертву заради коханої людини. Історія кохання цієї подружньої пари докладно описана найбільшим автором XVI століття Єрмолаєм Еразмом в давньоруській «Повісті про Петра і Февронію». Згідно «Повісті», подружжя княжило в Муромі в кінці 12 – на початку 13 століть, вони жили щасливо і померли в один день.

  Дата ця вже кілька років поспіль шанується як свято сім’ї, любові та вірності.

  Український День родини відносно молоде свято і відзначаєтся з 2012 року. Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня.

  Родина завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Мати міцну, дружну родину у всі часи було і є почесним. Повага до батьків, любов до дітей — ці родинні традиції передаються українцями із покоління в покоління. Саме родина — це опора та надія для кожної людини. У колі близьких і рідних ми відчуваємо себе по-справжньому потрібними і не замінимими, а наші справи та вчинки знаходять сенс.

  Родинним зв’язком поєднана нині чи не вся Україна, переважна більшість її населення, адже ми разом переживаємо випробування, допомагаємо один одному, підтримуємо.

Дорогі жителі Жмеринського району!

  У цей літній день зичимо всім вам добра, любові та щастя кожній родині. Нехай у кожній оселі панують взаєморозуміння між батьками і дітьми, мир, добробут, радість, спокій та злагода!