Забезпечення дітям належних умов проживання та розвитку – першочергове завдання органів влади

  Зазначив заступник голови райдержадміністрації Юрій Колесник на засіданні комісії з питань захисту прав дитини, яка відбулась 7 липня 2016 року.

  Про доцільність позбавлення батьківських прав мешканки с.Будьки відносно її доньки доповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталя Довгополюк.

  Члени комісії заслухали Тарасівського сільського голову Анатолія Козаченка про неналежне виконання батьківських обов’язків горе – матір’ю, зловживання спиртними напоями, байдуже ставлення до дитини. Запрошена на зібрання жінка намагалась виправдовуватись, та була непереконливою. Члени комісії одностайно проголосували за те, щоб позбавити її батьківських прав.

  Про роботу виконавчого комітету Тарасівської сільської ради в напрямку запобігання безпритульності та бездоглядності серед дітей, виконання індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та ефективності вжитих заходів інформувала секретар виконавчого комітету Тарасівської сільської ради Світлана Гудима. Інформацію вирішено прийняти до відома.

  Про здійснення заходів щодо захисту прав дітей, в яких завершується термін перебування в КЗ «Жмеринський обласний центр соціально – психологічної реабілітації дітей» доповіли головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Грубська, Браїлівський селищний голова Валерій Резедент.

  Одноголосно прийнято рішення про направлення дитини – сироти на виховання та спільне проживання до родини із с.Ярове Шаргородського району та встановлення піклування над неповнолітньою дитиною та призначення піклувальника над нею.