З 12 по 18 серпня в районі проходять командно-штабні навчання із територіальної оборони за участю військовозобов'язаних та офіцерів-резервістів шести районів області та м. Вінниці.

  В ході навчання особовий склад опановуватиме ази сучасної тактики ведення бою, удосконалюватиме навички стрільби з різних видів зброї, вивчатиме тактичну медицину, основи топографії та інженерно-саперну справу. Мета зборів – отримати теоретичне та практичне знання, навички дій у складі підрозділу.

  Основним завданням командно-штабних навчань є відпрацювання практичних дій підрозділів стрілецьких рот для забезпечення функціонування стратегічних об’єктів області у разі виникнення військової загрози.

  Інструкторами проведення занять є досвідчені офіцери, учасники АТО/ООС.

  Привітати учасників навчань прибули голова облдержадміністрації Валерій Коровій, генерал-майор, заступник командувача Сухопутних військ з територіальної оборони Анатолій Баргилевич.

  Вони зазначили, що обласна влада приділяє значну увагу питанню забезпечення функціонування бригади територіальної оборони Вінниччини.

  Під час проведення засідання Ради національної безпеки і оборони України начальником Генерального штабу ЗСУ Вінницьку область було поставлено в приклад як один із найбільш ефективних прикладів розгортання бригади територіальної оборони.