На річці Рів планують створити новий туристичний водний шлях. Нещодавно протягом 10 годин представники Барської та Северинівської громад тестували сплав на каяках, долали перешкоди на воді та розчищали маршрут для наступних поїздок.

  Сплав розпочався поблизу міста Бар в селі Міжлісся і завершився в селі Северинівка Жмеринського району. Саме тут, зокрема, заплановано створити один із туристичних шляхів у межах проекту Кластер «Яблуневий шлях».

  «Найбільш комфортною для людей, які хочуть просто насолоджуватись краєвидами і неспішно сходити з бігом ріки, є ділянка «Мельники-Токарівка». Для любителів більш екстремального проведення часу підійдуть ділянки «Антонівка-Мельники» і «Токарівка-Северинівка». Найбільш комфортний під’їзд на авто практично до самої води – в Мельниках. Там же чудове місце для базового табору, або пункту прокату каяків/байдарок», - зазначає експерт з регіонального розвитку Вінницького відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування» Юрій Войціцький.

  До сплаву, крім місцевої влади, долучились підприємці, туроператори, представники бізнесу і розвитку компетенцій ОМС, а також громадські активісти.

  Захід відбувся у межах проекту технічної фінансової допомоги Європейського Союзу Кластер «Яблуневий шлях», який реалізовується в Україні в рамках програми «Мери за економічне зростання » (M4EG), що є новою ініціативою Європейського союзу, яка розпочала діяльність у січні 2017 року в рамках Східного партнерства. Суть Ініціативи полягає в наданні підтримки мерам і муніципалітетам країн Східного партнерства і сприянні тому, щоб вони ставали активними провідниками місцевого економічного зростання та створення робочих місць.