Порядок проведення конкурсу з надання коштів для відшкодування оплати робіт з хімічної меліорації кислих грунтів державної форми власності у Вінницькій області.

  1. Загальні положення

  1.1. Цей Порядок визначає порядок організації та проведення конкурсу із надання коштів для оплати робіт з хімічної меліорації кислих грунтів сільськогосподарських підприємств (далі – сільгосппідприємства), які використовують землі державної форми власності та механізм використання коштів, передбачених у обласному бюджеті на відповідний рік для оплати робіт з хімічної меліорації кислих грунтів.

  1.2. За рахунок коштів фінансуються заходи з хімічної меліорації ґрунтів, до складу яких входять роботи з проведення вапнування ґрунтів, з урахуванням витрат на вартість меліоранту, транспортування і внесення їх у ґрунт, але не більше 1510 грн. на 1га.

  1.3. Метою проведення конкурсу є забезпечення ефективного використання коштів обласного бюджету, що спрямовуються на оплату робіт з хімічної меліорації кислих грунтів.

  1.4. Головним розпорядником коштів, що виділяються з обласного бюджету, є Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

  1.5. Бюджетні кошти для оплати робіт з хімічної меліорації кислих грунтів використовуються виключно на компенсацію її проведення.

  1.6. Кошти виділяються підприємствам, що мають у користуванні землі запасу державної форми власності та за умови наявності кислих ґрунтів (pH4-5,0), на підставі рішень конкурсної комісії.

  Ще->