Нещодавно представники аграрного сектору району взяли участь у науково-виробничому семінарі «Французький День поля на Вінниччині», який відбувся в селі Стадниця Вінницького району.

  Вони ознайомились з новинками селекції провідних компаній світу, інноваційними технологіями у захисті рослин та грунтообробною технікою від світових лідерів, проаналізували завдяки чому стає можливим отримання стабільно високих врожаїв сільськогосподарських культур.

  За участю практиків та науковців було визначено коло проблем, на які слід звернути увагу під час жнивної кампанії.

  Як вчасно і без втрат зібрати врожай в надзвичайно складних умовах поточного сезону показували та розказували господарі семінару – фахівці одного із кращих підприємств області – ТОВ «Ольга».

  В рамках семінару відбулися польові презентації гібридів, повністю адаптованих до умов вирощування в Україні. Крім цього, аграрії Вінниччини мали змогу стати глядачами шоу техніки в роботі та взяти участь у тест-драйві.

  Участь в семінарі взяв директор департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Микола Ткачук, який зазначив, що Вінниччина ввійде до трійки кращих областей по урожайності ранньої групи зернових.