Засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня незалежності та Дня Державного прапору України під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Москальчук відбулось 30 липня 2019 року. Присутні детально обговорили план заходів з відзначення знаменних дат в районі.

  Начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Юрій Рубан довів до відома присутніх інформацію про проведення урочистих зборів, святкового концерту та виставки світлиць територіальних громад району.

  Ним також акцентовано увагу присутніх на питанні участі Жмеринського району в загальнообласних заходах з нагоди знаменних дат, зокрема, підготовці та презентації світлиці.

  Тетяна Москальчук наголосила на тому, що особливу шану та повагу під час святкування потрібно надати борцям за незалежність держави, відзначити кращих хліборобів та трудівників Жмеринщини.

  Про підготовку розпорядження голови райдержадміністрації, списку нагороджених доповіла начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Оксана Сокол.

  Про заходи щодо оновлення міськрайонної Дошки пошани інформував головний спеціаліст віллу організаційної роботи Вадим Швець.