В житті кожного є момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень – вибрати справу до душі, за покликанням, тобто професію. Вибір професії, вступ до самостійного трудового життя іноді недаремно називають другим народженням. Адже від того, наскільки правильно зроблено вибір професії, залежить суспільна цінність людини, її місце серед людей, задоволеність професійною діяльністю, фізичне і психологічне здоров'я.

  Саме тому Жмеринський міськрайонний центр зайнятості постійно проводить профорієнтаційну роботу з питань вибору професії для дітей Жмеринського обласного центру соціально-психологічної реабілітації . Так, 30.07.2019 року відбулася чергова зустріч спеціалістів Жмеринської міськрайонної філії з меншими мешканцями . Під час таких відвідин, фахівці надають дітям корисні поради щодо вибору майбутньої професії, розповідають про можливості навчання за обраним напрямком та пропонують пройти потрібні психодіагностичні методики.

  Вибір професії – це справа не одного дня. Сьогодні діти зробили початок у вирішенні питання вибору професії , але ми впевнені що кожен вибере роботу до душі.