Жмеринський об’єднаний міський військовий комісаріат організовує відбір кандидатів на навчання на курсах підготовки для проходження військової служби на посадах осіб офіцерського складу (курсів лідерства офіцерського складу тактичного рівня), які мають ступінь вищої освіти не нижче “бакалавр” і за станом здоров’я придатні для проходження військової служби на первинних посадах осіб офіцерського складу Збройних Сил України.

  Категорії громадян, що підлягають прийому на навчання: Громадяни, що мають вищу освіту не нижче “бакалавр”, вік від 19 до 30 років, придатність за станом здоров’я. Проходження служби під час навчання: Під час підготовки учасники навчання мають статус "слухач", отримують грошове забезпечення як військовослужбовці служби за контрактом (від 10000 гр.), знаходяться на повному утриманні ЗС України, розміщуються в гуртожитку для військовослужбовців за контрактом. По завершенню навчання тривалістю 12 місяців випускники приймаються на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу. Отримують первинне військового звання офіцерського складу “молодший лейтенант” та призначаються на посаду офіцерського складу в Збройних Силах України. Відбір кандидатів здійснювати за наступними спеціальностями: Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного:

  - “Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів (021000)”;

  - “Бойове застосування танкових з’єднань, військових частин і підрозділів (021100)”;

  - “Бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів наземної артилерії (030400)”.

  Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба:

  - “Бойове застосування військових частин і підрозділів зв’язку та радіотехнічного забезпечення авіації (121100)”;

  - “Експлуатація та ремонт літаків, вертольотів та авіаційних двигунів (461000)”.

  Військова академія (м. Одеса): - “Бойове застосування аеромобільних (повітрянодесантних), десантно-штурмових, гірсько-піхотних і морської піхоти з’єднань, військових частин, підрозділів (021200)”. Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут: - “Організація зв’язку у Збройних Силах України (120100)”.

  За більш детальною інформацією звертатись за адресою: м. Жмеринка вул. Соборна 41. тел. 0973509014 (Артем Мірошніченко).