Жіночий клуб «Берегиня» - це місце дружнього спілкування й обміну досвідом, а також нових знайомств та цікавих зустрічей. До проведення занять залучаються успішні жінки - підприємці, психологи, майстри різних ремесел ,зокрема з вишивки та бісероплетіння , майстри перукарської майстерності. Минулого тижня жіночий клуб «Берегиня» знову відкрив свої двері. На зустріч зібралися жінки до 35 років зі своїми донечками, майбутніми берегинями роду.

  Наталія Стовбчата - педагог соціальний Жмеринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжила висвітлювати надзвичайно важливе питання для жінок це - влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, впровадження послуги сімейного патронату над дитиною з метою пошуку кандидатів в патронатні вихователі та впровадження наставництва над дітьми, які перебувають у закладах для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, інших закладах для дітей.

  Також перед аудиторією виступила майстер художньої вишивки стрічками Сімчук Наталя, яка продовжила знайомити з історією вишиванки, як український оберіг та провела майстер – клас з вишивання. Учасниці зацікавилися технологією вишивання на Вінниччині та спробували своїми руками вишити хоч простий , але візерунок. Попробували свої сили в вишиванні і мамині дочки, хоч і не все зразу вийшло , але зацікавило.

  Зібрання пройшло в теплій обстановці , всім було цікаво та весело . Наступне зібрання призначено на серпень місяць. Запрошуються всі жінки міста та району, які бажають взяти участь у клубі « Берегиня» Дату , час та тему зібрання буде повідомлено додатково.