В залі засідань Жмеринської районної ради 25 липня 2019 року відбулася нарада з сільськими, селищним головами. В ході зібрання піднімалося ряд нагальних питань.

  Голова районної ради В.Малярчук нагадав очільникам громад про сплату членських внесків до Асоціації органів місцевого самоврядування Вінницької області.

  Роз’яснення з ряду питань, що стосуються землі надав заступник начальника відділу у Жмеринському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області А.Бесараба.

  Директор філії «Жмеринський Райавтодор» О.Навроцький інформував присутніх про хід проведення на території району робіт з ремонту доріг. Довів до їхнього відома обсяги фінансування, акцентував увагу на необхідності виконання зобов’язань із співфінансування розпочатих об’єктів. В ході дискусії торкнулися теми встановлення дорожніх попереджувальних знаків та проблеми руйнування дорожнього покриття багатотонними вантажівками.

  Депутат обласної Ради О.Легеза відповів на запитання про долю ліній електропередач в населених пунктах району. Наразі повідомив, що найближчим часом буде продовжено розпочатий процес демонтажу електроопор, а надалі і проведення заміни аварійних.

  Начальник відділу організаційної роботи Л.Слащук вела мову про сприяння належному завершенню виборчого процесу та збереження майна, зокрема, скриньок для голосування. Звернулася з проханням забезпечити надання необхідної інформації для формування бази даних про органи місцевого самоврядування для активної взаємодії між гілками влади в рамках реалізації програми електронного урядування.

  Перший заступник голови райдержадміністрації О.Монастирський піднімав питання підготовки освітніх закладів до навчального процесу, усіх закладів соціальної сфери - до опалювального сезону. Говорив про забезпечення харчування дітей. Зазначив, що невдовзі розпочнеться об’їзд навчальних закладів з метою визначення рівня готовності до нового навчального року. Закликав очільників територіальних громад і надалі підтримувати заклади освіти. Зупинився на питанні підготовки до відзначення 28-ї річниці незалежності України.