На порядок денний засідання 29 сесії 7 скликання, що відбулося 25 липня 2019 року було винесено 21 питання, які одностайно схвалено депутатами. Попередньо ці питання було розглянуто профільними комісіями.

  В засіданні взяв участь депутат обласної Ради О.Легеза, а також представники Жмеринського міжрайонного Управління служби безпеки України у Вінницькій області та Жмеринської місцевої прокуратури.

  Голова районної ради В.Малярчук привітав іменинників, які святкували свій день народження в міжсесійний період.

  Голова Жмеринської профспілкової організації працівників державних установ Т.Оголенко від імені всього району висловила слова щирої подяки О.Легезі, який нещодавно припинив виконувати обов’язки голови райдержадміністрації у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України, за плідну співпрацю та багато зроблених справ, позитивне спілкування, гарні людські якості, притаманні йому. А також побажала успіхів у професійній кар’єрі та подальшому житті.

  О.Легеза подякував у відповідь, зазначив, що Жмеринщина йому стала рідною, що він тут здобув гарний досвід та потрібні знання. Наголосив на тому, що й надалі планує працювати у напрямку розвитку нашого краю в якості депутата обласної Ради.

  В ході засідання сесії розглянуто питання про внесення змін до Програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби в Збройних Силах України на період з 2016 по 2020 роки. Аргументував необхідність змін в частині фінансування Програми перший заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради О.Монастирський. Наразі, фінансових витрат потребуватиме проведення навчань з територіальної оборони, а також створення на базі Жмеринського об’єднаного міського військового комісаріату територіального центру комплектування та соціального захисту. Депутатами підтримано рішення про виділення на заходи 30 тис. грн.. Олександр Іванович прокоментував і наступне питання щодо внесення змін до Програми «Розвитку фізичної культури і спорту в Жмеринському районі на 2016-2020 роки», вони стосуються зміни розпорядника коштів та відповідального виконавця на відділ культури та туризму райдержадміністрації в частині проведення тренувальних зборів та змагань з олімпійських і не олімпійських видів спорту.

  Начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації, депутат районної ради О.Ярмоленко висвітлив питання про передачу майна окремих медичних установ із спільної власності територіальних громад селища, сіл району у комунальну власність сільських рад; про затвердження статуту КНП «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Жмеринської районної ради в новій редакції зі змінами; про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Жмеринської районної ради.

  Інформацію про необхідність внесення змін до Програми «Розвитку і вдосконалення матеріально-технічної бази Жмеринської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області» у зв’язку з реорганізацією та зміною назви надала заступник начальника Жмеринського управління Головного управління ДФС у Вінницькій області О.Павельчук.

  Начальник фінансового управління, депутат районної ради В.Гамарник інформував про внесення змін до районного бюджету з ряду об’єктивних причин, які він озвучив. Наразі, з районного бюджету виділено 30 тис. грн.. на допомогу постраждалій від підпалу родині з Носковець, 30 тис. грн.. - на фінансування діяльності та проведення спортивних заходів районної організації ВФСТ «Колос», майже 10 тис. грн.. виділено на стипендію, яку встановлено Кабінетом Міністрів України талановитій учениці із Сербинівського НВК А.Лукашенко, 10 тис. грн.. направлено на навчання майбутніх сімейних лікарів. Також збільшено асигнування районній державній адміністрації на централізовані заходи з лікування цукрового та нецукрового діабету, ін..

  Сесією затверджено квартальний звіт про виконання районного бюджету за І квартал цього року та низку розпоряджень голови райдержадміністрації, пов’язаних із змінами при виконанні районного бюджету та розпорядження голови районної ради.

  Депутати проголосували за затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж 3 населених пунктів району. Коментував дані питання заступник начальника відділу у Жмеринському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області А.Бесараба. Також відповів на ряд земельних питань, поставлених депутатами.

  В.Малярчук озвучив та прокоментував питання про затвердження Положення про районний конкурс проектів та програм розвитку територіальних громад; про затвердження Порядку складання, погодження, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунальних некомерційних підприємств про затвердження висновків про вартість об’єктів оцінки; про здійснення заходів щодо приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад селища, сіл району.

  У зв’язку з тим, що в раді місце депутата С.Дуки відтепер займатиме М.Трепака, повноваження якого визнано саме сьогодні, було внесено зміни до складу постійних комісій районної ради 7 скликання.

  Підтримали депутати також рішення про дострокове припинення повноважень депутата М.Самборського.

  Після закриття сесії слово для виступу брали: головний лікар КНП «Жмеринська ЦРЛ» Р.Боровський, голова районної ради ВФСТ «Колос», депутат районної ради В.Марчук, начальник відділу освіти райдержадміністрації, депутат районної ради І.Цимбал.