За січень-червень 2019 року промисловими підприємствами Жмеринського району вироблено промислової продукції у відпускних цінах на суму 120,8 млн. грн., що на 34%, або на 30,6 млн.грн. більше в порівнянні з відповідним періодом 2018 року.

  Протягом січня-червня 2019 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшено обсяги:

  • в добувній промисловості - на 46%, за рахунок нарощення обсягів виробництва ТОВ «Демидівський граніт», питома вага виробництва щебеневої продукції становить 80% від усієї виробленої промислової продукції в районі;
  • по виробництву деревини – на 80% за рахунок збільшення обсягів виробництва ДП «Жмеринське лісове господарство»;
  • в легкій промисловості - на 16% за рахунок нарощення обсягів виробництва ТОВ «Швейна фабрика «Браїлівчанка»;
  • в галузі з виробництва харчових продуктів - на 27% за рахунок стабільної роботи СП «Комбінат кооперативної промисловості» та відновлення виробництва солоду по ПрАТ «Чернятинське пиво»;
  • в галузі виробництва стінових матеріалів – на 15% за рахунок збільшення обсягів виробництва цегли на ТОВ «Конкорд».

  Незначний спад допущено в галузі виробництва та розподілення електроенергії, газу та води зменшено обсяги розподілення газу на 17% по ДП «Монтажник».

  Продовжує простоювати: Мартинівське місце провадження діяльності ДП «Укрспирт».

  За даними моніторингу станом на 01.07.2019 року у сфері малого і середнього бізнесу району працює загалом 832 суб’єктів підприємництва, з яких 117 малих підприємств, 4 середніх, 66 фермерських господарства та 645 фізичні особи – підприємців.

  За січень-червень 2019 року започаткували діяльність 57 новостворених суб’єктів господарювання, з яких 7– юридичні особи, 50 – фізичні особи, що більше в порівнянні з відповідним періодом 2018 року на 39% (3- юридичних осіб та 13- фізичних осіб). Припинили підприємницьку діяльність 64 - фізичних осіб - підприємців.

  Новостворені суб’єкти підприємництва – юридичні особи будуть здійснювати діяльність в аграрній галузі та сфері надання послуг, а саме: в сільському господарстві працюватимуть: ФГ «Терра Нова», с. Дубова; ТОВ «Дегран», с.Могилівка; ТОВ «Агросервіс Морозівка» с. Біликівці; ТОВ «КОРСАДИ» с. Коростівці; ТОВ «Поділля Агро Транс» смт.Браїлів та в сфері надання послуг ТОВ «ППО» с. Северинівка.

  В результаті застосування процедури електронних закупівель товарів, робіт з будівництва, реконструкції та ремонтів із застосуванням системи «Рrozorro», за січень-червень 2019 року зекономлено бюджетних коштів в сумі 955,1 тис. грн., що менше в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 10,4 тис.грн.