Підбір працівників на вакантні посади – це цілеспрямована і продумана робота, яку проводять фахівці державної служби зайнятості з метою задоволення потреб роботодавця.

  Так, сьогодні у Жмеринській міськрайонній філії відбувся спільний захід для роботодавців і шукачів роботи - Ярмарок вакансій. У ярмарку взяли участь 13 представників підприємств міста та району, які запропонували біля 160 вакансій у різних галузях.

  А саме підприємства залізничного транспорту, будівництва, ремонту автодоріг, водопостачання, сільського господарства, освіти, благоустрою та впорядкування територій. Були представлені посади як для осіб із вищою освітою, так і пропозиції некваліфікованої праці, в тому числі і тимчасового характеру. Це вакансії: інженер-проектувальник, кошторисник, вчитель-логопед, вчитель-дефектолог, асистент вчителя з корекційної освіти, електромонтер контактної мережі, електромеханік, електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі, водій, тракторист, машиніст автогрейдера, провідник пасажирського вагону, дорожній робітник, офіціант, підсобний робітник, газорізальник та багато інших.

  В числі запрошених у заході взяв участь представник Жмеринського міського об’єднаного комісаріату із пропозиціями служби за контрактом. Під час ярмарку роботодавці проводили співбесіди з претендентами на вільні робочі місця, заохочували їх умовами праці, заробітною платою, соціальними гарантіями. В свою чергу, фахівці Жмеринської філії відділу взаємодії з роботодавцями, відділу профнавчання та працевлаштування населення надавали кваліфіковані консультації присутнім заходу.

  Ярмарок – це місце зустрічі “покупців” та “продавців”, який сприяє поширенню інформації про існуючі потреби підприємств, посилює імідж служби зайнятості та представляє у вигідному світлі в очах роботодавців і шукачів роботи. За попередніми даними в результаті проведення заходу видано 13 направлень на працевлаштування. Маємо надію на позитивний результат та подальшу співпрацю.