20 липня відзначили свої поважні ювілеї жителі с. Стодульці Жмеринського району 85-річчя Рудик Марія Дмитрівна та 90-річчя Мельник Ганна Іванівна.

  Привітати ювілярів та висловити слова шани та найщиріші побажання завітали директор КУ «Територіальний центр Жмеринського району» Тамара Оголенко, завідувач відділення соціальної допомоги вдома Наталя Воробій та голова Стодулецької сільської ради Любов Голубенко в супроводі фольклорного колективу «Материнка».

  Гарними побажаннями та подарунками привітала ювілярів Тамара Оголенко, а сільський голова Любов Голубенко в свою чергу вручила Подяки та грошові винагороди.

  Дві гарних та чуйних жінки але такі різні за долею зустрічали гостей на своєму порозі.

  Рудик Марія Дмитрівна народилася в с.Стодульці все життя віддала праці в колгоспі де заробила 50 років стажу та не раз була віздначена Грамотами та Подяками. Виховала з чоловіком три гарних сини та доньку. Має онуків та правнуків. Наразі ювілярка проживає сама в будинку, але завжди до неї приїздять діти, допомагають по господарстві. От і в день народження накрили гарний стіл зі смачними стравами та бажали матері прожити ще багато років та дарувати їм своє тепло та материнську ласку.

  Мельник Ганна Іванівна теж зустріла гостей в своєму великому просторому будинку, який сама побудувала. Адже рано залишилась сиротою і чекати допомоги небуло від кого. З раннього дитинства тяжко працювала але ніколи не жалілась на своє життя. Розповідала, як неодноразово їздила на вагоні поїзда до Польщі та Бесарабії купувати на місцевому базарі хліб та продукти. Багато років працювала на млині. В вільний час полюбляла ловити рибу. Заміж так і не вийшла і дітей немає. Але ювілярка ні про що не шкодує, тепло душі вкладає в вишивку, якої в неї є чимало. Прикрасою оселі ювілярки є власноруч зроблений дідух. Сьогодні по господарству їй допомагають племінники та соціальний робітник Любов Ломачко.

  Фольклорний колектив «Материнка» дарували ювілярам чудові українські пісні з якими вони могли пригадати своє дитинство та нелегкі прожиті роки.

  Нехай доля зігріває Вас любі ювіляри міцним здоров’ям, безмежним щастям, душевною рівновагою. Радості й благополуччя Вам на довгі щасливі роки.

  Зав.відділення Н.І.Воробій