Президент Петро Порошенко зустрівся з полковником Збройних Сил Іваном Без’язиковим, якого вчора було звільнено з полону бойовиків.

  Вітаючи військовослужбовця з поверненням додому Глава держави наголосив, що звільнення українських громадян з полону бойовиків одне із головних завдань сьогодні.

  "Ми будемо боротися за повернення кожного українця. Незалежно від того, це полковник, рядовий чи волонтер, чи цивільний", - заявив Петро Порошенко зауваживши, що щоденно заслуховує доповіді голови і представників СБУ, Уповноваженого Президента з питань мирного врегулювання ситуації у Донецькій і Луганській областях Ірини Геращенко щодо ситуації із громадянами, які перебувають у полоні на окупованих територіях та у Росії.

  Президент зазначив, що операція зі звільнення полковника з полону була не простою через блокування Росією процесу обміну. Він нагадав, що процес обміну 25-ти українських заручників на 50 бойовиків був заблокований у Мінську.

  "Незважаючи на те, що це зайняло довгий час - те, що ви повернулися додому, це є і наша служба, і офіцери сприймають як справжню перемогу, адже до цього багато людей доклало чимало зусиль", - також сказав Глава держави.

  Петро Порошенко привітав і дружину військового Маргариту, яка весь цей час продовжувала вірити у звільнення чоловіка.

  Полковник ЗСУ Іван Без’язиков розповів Президенту про те, як потрапив у полон майже два роки тому та умови, в яких він утримувався проросійськими бойовиками - де, та як із ним поводилися терористи. "Дуже важко переосмислити те, що відбулося.

  Дуже важкий і довгий шлях мені довелося пройти", - сказав він.

  Військовослужбовець подякував Главі держави та всім, хто долучився до його звільнення. "Дякуючи проведеній операції, Службі безпеки, дякуючи нашим волонтерам, дякуючи вам здійснилося це