Ганна Головчук – єдина в районі жінка, яка в числі перших, в 2014 році, добровольцем в складі батальйону «Айдар» пішла захищати кордони нашої держави на сході.

  Наразі вона звільнена із лав Збройних Сил України, проживає в селі Потоки, народила та виховує двох дівчаток: 2,5 років та 2 місяців. Родина потрапила в складні життєві обставини. Грошей, які отримує чоловік на всю родину не вистачає.

  Сім’я знаходиться під супроводом районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, а також під опікою громадської організації «Товариства Червоного Хреста України» та райдержадміністрації. З метою надання посильної благодійної допомоги та з’ясування потреб родини делегація в складі директора районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Руслана Осіпчука, голови районної громадської організації «Товариства Червоного Хреста України» Людмили Сіткевич та начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Жмеринської райдержадміністрації Оксани Сокол відвідала родину Головчуків.

  Завдяки небайдужим людям вдалось зібрати та передати родині пральну машину, посуд, кухонне приладдя, іграшки дітям, одяг, тощо.

  Під час бесіди із Ганною Головчук з’ясувались проблемні питання юридичного характеру , також допомога потрібна у покращенні матеріально – побутового становища родини.