Чудова родина із Станіславчика Алла та Василь Ярові вже давно мріяли про велику дружню родину, а особливо про донечок. Бог подарував їм двох красенів – синів, яким уже виповнилось 26 та 22 роки. А ще подружжя багато років були опікунами двох хлопців, які вже виросли та покинули родину. Нещодавно їхня мрія щодо виховання дівчаток здійснилась. Після довгого періоду очікування районний центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді запропонував їм створити прийомну сім’ю та взяти у родину трьох гарненьких дівчаток – сестричок десяти, восьми років та немовля.

  Родина одразу взялась реалізовувати свій задум. Було зібрано всі необхідні документи, пройдено медичне обстеження. Оглянуто умови, в яких будуть проживати та виховуватись дівчатка. Батьки пройшли відповідне навчання у Вінниці.

  Зворушливим було знайомство із потенційними доньками. До речі, ті швидко признали батьків та з нетерпінням очікували зустрічей. Завершальним етапом у створенні прийомної сім’ї стало рішення комісії з питань захисту дітей Жмеринської райдержадміністрації про доцільність створення прийомної сім’ї Ярових в інтересах дітей.

  Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський привітав щасливе подружжя, побажав любові, взаєморозуміння та злагоди в родині.

  Уже завтра, 19 липня, діти прибудуть до батьків та заживуть однією дружньою сім’єю. І немає значення, що прийомною…