Тут цінують ,поважають та популяризують традиційну українську страву. А ще знають безліч способів її приготування.

  Вже 8 рік поспіль Стодулецька територіальна громада успішно проводить Свято вареників. Цьогоріч продемонструвати свою майстерність зібралось 42 кращі господині з Стодульців, Токарівки,Антонівки Барського району.

  Вареник – риба, карта та тризуб України у вигляді вареників, різнокольорові, шоколадні, з різноманітною начинкою, вареники з сюрпризом, ін.. – вражали креативністю та фантазією господинь.

  Учасникам та гостям свята дарували гарний настрій виступи фольклорних колективів Жмеринського та Барського районів: «Материнка ( Стодульці), Берегиня ( Токарівка), «Дзвін» ( Антонівка) та Сербинівський церковний колектив.

  Розчулили виступи найменших – вихованців дитячого садочка «Сонечко» та гуртка «Веселка» при сільському клубі. Повеселили присутніх дотепні конкурси.

  З святом учасників привітала основний натхненник та ініціатор свята – Стодулецький сільський голова Любов Голубенко. До слів вітань приєднались начальник відділу культури та туризму Жмеринської райдержадміністрації Юрій Рубан та директор районного будинку культури Людмила Доноаге. За збереження та популяризацію культурної спадщини вони вручили всім колективам Подяки.

  З подарунками приїхав до своїх земляків депутат Жмеринської ради Володимир Гамарник. Господиням, чиї вареники виявились найкращими він вручив по пакунку борошна.

  А переміг у конкурсі - вареник – риба. Друге місце зайняли шоколадні вареники із сиром, третє – вареники з різноманітними фруктовими начинками. Нагороди за них отримали діти – Олена Плахотнюк, Вероніка Кваснєвська та Тарас Гулєвич.

  Гуляння завершилось пізно увечері святковим застіллям, милозвучною українською піснею та жартами.