За І півріччя 2019 року управлінням соціального захисту населення виплачено різних видів соціальних виплат, на загальну суму 51,5 мільйона гривень.

  Діяльність управління соціального захисту населення спрямована на забезпечення виконання заходів щодо реалізації державних, обласних та районних програм соціального захисту малозабезпечених громадян, підтримки сімей з дітьми, пільгових категорій населення району; соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції, та членів їх сімей, соціально-економічного та культурного розвитку району у межах повноважень управління.

  В Жмеринському районі на сьогодні проживають 32 996 осіб, а в управлінні соціального захисту населення, загалом, перебуває на обліку 19311 осіб (10210-допомоги та субсидії, 9101 -пільговики), які користуються державними соціальними допомогами, субсидіями, пільгами, грошовими компенсаціями та іншими передбаченими чинним законодавством виплатами, що складає 58,5% населення району.

  За звітний період управлінням нараховано та виплачено різних видів соціальних виплат, пільг та компенсацій найнужденнішим громадянам на загальну суму 51,5 мільйона гривень.