116 річницю Жмеринка планує відзначити цікавими та важливими для жителів міста заходами.

  В цей день, 4 серпня, жмеринчани зможуть взяти участь в концертній програмі, творчих розважальних заходах, виставках, масових гуляннях, традиційних спортивних змаганнях. Відбудеться також нагородження кращих жмеринчан за заслуги перед містом у номінаціях конкурсу «Людина року-2019», дискотека, по завершенню якої Жмеринка осяє святковим феєрверком . Бажаючі зможуть безкоштовно покататись на трамвайчику, який курсуватиме з центру до парку відпочинку.

  Цього дня планують відкриття оновлених площ біля пам’ятників учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та воїнам – інтернаціоналістам.

  Та головною родзинкою свята стане довгоочікуване відкриття басейну, який десятками років стояв на ремонті.

  На сьогоднішній день, підрядник, приватне товариство "ТУР", виконав роботи з реконструкції спортивно-оздоровчого закладу "Юність" . Басейн обладнаний сучасними системами фільтрації води, освітлення, а також обігріву. В ньому змонтовано теплу підлогу, а температуру в приміщенні регулюватимуть спеціальні датчики.

  Загальна довжина басейну 25 м, 14 м у ширину та понад 4 м в глибину. Присутні вишки для стрибків у воду.

  Під час відкриття спортивно – оздоровчого комплексу жмеринчани зможуть побачити виступи із синхронного плавання в новому басейні. .