При здійсненні планових та позапланових перевірок у сфері безпечності харчових продуктів спеціалістами районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, на виконання наказу Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області № 22-О від 07.05 2019 р. «Про відбір зразків для цілей держаного контролю у 2019 році»,

у зв’язку з підозрою на фальсифікацію молочної продукції, було здійснено відбір зразків: масло солодковершкове селянське 72,6% жиру ДСТУ 4399:2005, масло солодковершкове «Екстра» 82,5% жиру ДСТУ 4399:2005 виробництва ДП «Староконстянтинівський молочний завод (місцезнаходження виробника вул.. І.Франка,47, м. Староконстянтинів, Хмельницька область), масло солодковершкове селянське «Карпатське» 73% жиру ДСТУ 4399:2005 виробництва ТОВ «Коломийський молочний завод» (місцезнаходження виробника вул.. Карпатська, 21, м. Коломия, Івано-Франківська область) які за результатами дослідження регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби не відповідає параметрам ДСТУ, а саме: сумарна масова частка тригліцеридів не є в межах норми, що являється невідповідністю.

  У зв’язку з цим просимо суб’єктів господарювання, що здійснюють обіг харчових продуктів, припинити реалізацію вищезазначеної продукції.