Навчально - методичний центр ЦЗ та БЖД Вінницької області застерігає

  Організм людини на 60% складається з води. Щодня людині життєво необхідно випити півтора літра рідини. За своє життя людина в середньому випиває 75 тонн води. Звичайно ж, всім нам хочеться, щоб ця вода була нешкідлива для організму. То яку ж воду все ж таки найкраще вживати?

  Декілька порад щодо вживання питної води:

  • Особливо ретельно потрібно підходити до вибору води майбутнім мамам, адже вони відповідають і за здоров'я ще ненародженого малюка.
  • Небажано пити мінеральну воду без попередньої консультації з лікарем людям із хворобами серця та органів травлення.
  • Напої з льодом приводять до проблем з травленням, тепла вода стимулює газоутворення. Тому пити можна воду кімнатної температури, помірно теплу, навіть не дивлячись на спеку.
  • Якщо ви віддаєте перевагу воді з пляшки - частіше міняйте її марку. Так ви отримаєте максимум користі з кожного виду води.
  • Як це не дивно звучить - пити потрібно тільки свіжу воду. Якщо це розлита й закупорена в пляшках вода, термін придатності вказується на упаковці (як правило, від 3 до 18 місяців в пластикових пляшках, до 24 місяців - у скляних). У відкритому вигляді вода зберігається не більше 3 діб, після цього її потрібно прокип'ятити.
  • Вранці, перед їжею, випийте склянку води. Таким чином, ви не тільки сприяєте виведенню шлаків, а й менше з`їсте, позбавивши свій організм від зайвих калорій.

  ПАМЯТАЙТЕ! Вода, яку ми п’ємо, із однаковим успіхом може як поліпшити наше здоров’я, так і суттєво його підірвати