Свято День Національної поліції вважається новим. І почали його відзначати 4 серпня 2015 року. Та згодом Указом Президента України День Національної поліції було перенесено на 4 липня. Це саме той день, коли новообрані правоохоронці, в складі патрульної поліції Національної поліції України вперше вийшли на виконання своїх обов’язків на вулиці Києва.

  Сьогодні у Жмеринському районі правопорядок сумлінно забезпечують близько 100 поліцейських.

  З нагоди їхнього професійного дня, 4 липня, в районному будинку культури влаштовано справжнє свято.

  На подвір’ї підіймала настрій та запрошувала до зали духова музика у виконанні Браїлівського зразкового дитячого духового оркестру.

  У фойє діяла виставка зброї, засобів захисту, якими щодня користуються правоохоронці. Професійний тренер демонстрував хлопчакам спеціальні прийоми рукопашного бою, які застосовують при затриманні злочинців. Справжню цікавість викликали учасники, які майстерно розбирали та збирали зброю.

  Справжній майстер – клас в цьому продемонстрував голова райдержадміністрації, депутат обласної Ради Олег Легеза.

  Урочистий захід з нагоди Дня Національної поліції України розпочався із вшанування хвилиною мовчання тих, хто загинув при виконанні своїх службових обов’язків.

  Своїх колег із високої трибуни привітав начальник Жмеринського відділу поліції Валерій Домбровський. Він щиро подякував особовому складу за сумлінну службу та забезпечення спокою наших громадян та запевнив присутніх в належному виконанні поставлених перед поліцією завдань.

  Він подякував районній та міській владі за постійну підтримку, зокрема, придбання патрульних автомобілів. Слова подяки за зміцнення матеріальної бази підрозділу отримали місцевий підприємець Микола Бобошко і керівник Жмеринського лісгоспу Петро Бендера.

  Слова вдячності та вітань лунали з уст голови райдержадміністрації, депутата обласної Ради Олега Легези та голови Жмеринської районної ради Василя Малярчука. Вони відмітили високу довіру населення району та міста до Жмеринського відділу поліції, побажали міцного здоров’я, миру та успішної служби на благо Українського народу!

  За сумлінне виконання своїх обов’язків, активну громадську позицію кращих поліцейських було відзначено грамотами райдержадміністрації, районної ради,грошовими винагородами та квітами.

  Привітали поліцейських і заступники Жмеринського міського голови Анатолій Білоус та Володимир Дудік, які також відзначили кращих грамотами та грошовими винагородами.

  Найкращі слова адресували поліцейським та їхньому керівнику військовий комісар Тарас Андрійчук , начальник пожежно-рятувальної частини Василь Миронюк , голова міськрайонного суду Любов Сенько, перший заступник керівника місцевої прокуратури Олександр Трачук .

  Нагородив своїх побратимів грамотами начальник Жмеринського відділу поліції Валерій Домбровський. А всім представницям прекрасної половини особового складу він вручив троянди.

  Гарний настрій присутнім дарували творчі колективи району та міста.