В Северинівській ОТГ Жмеринського району в неділю, 7 липня, відбудеться фруктовий фестиваль "ФруктосмакФест", який організовують кластер "Яблуневий шлях" – "Apple Way" та Подільська агенція регіонального розвитку.

  Северинівська об'єднана територіальна громада запрошує усіх охочих на фруктовий фестиваль "ФруктосмакФест".

  Свято відбуватиметься 7 липня з 15 години аж до опівночі. Місце розташування – долина між селами Чернятин і Северинівка біля річки Рів. Під час фестивалю будуть різні розваги: запливи на каяках, прогулянки на вітрильному катамарані, аквагрим, розіграш лотереї, пляжний волейбол, футбол у болоті та багато іншого.

  Програма "ФруктосмакФесту" складатиметься з кількох блоків - розважального, виставкового, спортивного та концертного.

  Так, учасники й гості фесту зможуть покататися на каяках і "таблетках", моторних човнах та вітрильних катамаранах. Виставкова складова потішить різноманітними смаколиками, працюватиме польова кухня, буде дегустація традиційних для місцевості страв і, власне, фруктів та ягід.

  Спортсмени позмагаються у вправності в футболі на болоті, пляжному волейболі та перегонах на каяках.

  Із 19:00 стартує концертна програма, яка завершиться феєрверком, що дасть старт молодіжній дискотеці.

  "ФруктосмакФест" проводиться в межах проєкту технічної фінансової допомоги Європейського Союзу "Кластер "Яблуневий шлях", що реалізується в Україні в рамках програми "Мери за економічне зростання" (M4EG). Це нова ініціатива Європейського Союзу, яка розпочала діяльність у січні 2017 року в межах Східного партнерства. Суть Ініціативи полягає в наданні підтримки мерам і муніципалітетам країн Східного партнерства і сприянні тому, щоб вони ставали активними провідниками місцевого економічного зростання та створення робочих місць.

  Проєкт "Яблуневий шлях" впроваджується на території Барської та Северинівської об’єднаних територіальних громад.