3липня 2016 року на волейбольних майданчиках села Могилівка біля чудового «Блакитного» озера відбулись фінальні змагання Чемпіонату району з паркового волейболу (чоловіки) за програмою районних сільських спортивних ігор серед сільських територіальних громад. У надзвичайно цікавій та напруженій боротьбі за звання чемпіона змагались команди із сіл: Северинівка, Могилівка, Чернятин, Станіславчик, смт.Браїлів.

  Після попередніх ігор до фінальної гри за перше місце вийшли команди «Стріла» Северинівка та «Авангард» Браїлів, де у безкомпромісній, захоплюючій зустрічі перемогу святкували більш досвідченні волейболісти їз Северинівки з рахунком 2-0 (результат по партіях 25-23; 25- 23). У матчі за 3-4 місце зійшлись «Граніт» Могилівка і «Старт» Станіславчик . Перемогу у цій грі вибороли господарі з рахунком 2-0 (результат по партіях 25-23; 25- 22). По завершенні змагань команда переможець була нагороджена кубком, грамотами, цінним призом від господарі, а призери були нагороджена грамотами відділу у справах молоді та спорту РДА, районної ради ФСТ «Колос». Нагородження провели В.Марчук начальник відділу у вправах молоді та спорту, голова райради «Колос» на громад-ських засадах, І. Браславець Демидівський сільський голова, В. Прідолоба заступник директора Демидівського гранкарєру , А.Нідзельський головний суддя змагань.

  2 липня 2016 року відбулись ігри чергового восьмого туру Чемпіонату району з футболу серед команд вищої ліги. Пройшли вони у цікавій боротьбі і закінчились із такими результатами: «Сокіл» Чернятин - «Авангард» Браїлів 4:0, «Нива» Жуківці - «Старт» Станіславчик 0:3, «Стріла» Северинівка - «Граніт» Могилівка 5:1.

  Ще->