Двадцять три надзвичайно відповідальних для українського народу роки відділяють нас від події, що золотими літерами вписана в історію нашої держави – прийняття Конституції.

  З великою гордістю та пишністю святкують День Конституції України жителі Жмеринського району.

  Загальнорайонний захід за участю керівництва , депутатського корпусу, громадських організацій, політичних партій, громадськості району розпочався із вшанування пам’яті загиблих захисників, які поклали своє життя, в різні періоди боротьби за незалежність України хвилиною мовчання.

  У своїх вітальних промовах перший заступник голови райдержадміністрації О.Монастирський, заступник голови районної ради В.Бігас зазначили величезне значення прийняття Основного закону України., який наголошує на абсолютній цінності людини, її житті і здоров'ї, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Щиро подякували всім жителям Жмеринщини за працелюбність, активність, велику відповідальність та сумлінність. Адже значні позитивні зрушення, які відбуваються в районі – це результат самовідданої праці всіх жителів району.

  32 найкращих працівника за сумлінне виконання обов’язків нагороджено Почесними грамотами райдержадміністрації, районної ради, грошовими винагородами та квітами.

  Велике задоволення отримали жителі району від концерту, який їм подарували до свята академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля» Вінницької обласної філармонії. На високому рівні приїзджі артисти демонстрували номери з вокалу, танців, гри на народних інструментах.

  Під час заходу у фойє діяла виставка, присвячена захисникам України, які загинули під час оборони східних кордонів. Присутні мали змогу також переглянути виставку літератури, яка демонструє періоди становлення нашої державності та експонати державного музею П.І. Чайковського та Надії фон Мекк.