В приміщенні Жмеринської МРФ Вінницького ОЦЗ відбувся семінар-тренінг для роботодавців – керівників фермерських господарств з метою роз’яснення укладання трудових договорів, у яких випадках додержання письмової форми є обов’язковим.

  Для своєчасного інформування про зміни в законодавстві та упередження випадків адміністративної відповідальності до участі у семінарі запрошений представник територіальної інспекції праці Сергій Товпига – головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів у Вінницькій області. У заході взяли участь 7 роботодавців.

  Всі присутні отримали перелік питань, які будуть висвітлені на семінарі та заповнили відповідні анкети учасника тренінгу.

  Впродовж семінару головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю Сергій Товпига розповів учасникам про основні вимоги чинного законодавства щодо реєстрації трудових відносин, обов’язки роботодавця при прийнятті на роботу працівників, працевлаштування інвалідів. Він детально зупинився на правах роботодавця під час здійснення державного нагляду та контролю у сфері господарської діяльності, передбачених ЗУ «Про основні засади здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю № 877», розповів про порядок проведення перевірок, відповідальність керівників підприємств при правопорушеннях.

  Зі свого боку фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Жмеринської філії поінформували присутніх про спектр послуг, що надаються службою зайнятості роботодавцям, можливості служби зайнятості щодо підбору кадрів на заповнення вакантних посад з числа безробітних.

  Після завершення семінару роботодавці отримали вичерпні й аргументовані відповіді на запитання, які їх цікавили.

  Провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Жмеринської філії Вінницького ОЦЗ Сергієнко Н.П.