В Жмеринській районній державній адміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому було вирішено питання про виділення коштів для часткового відшкодування збитків внаслідок стихійного лиха, що спричинило підтоплення та руйнування майна жителів с.Мартинівка.

  Перший заступник голови комісії О.Монастирський довів до відома присутніх, що на ім’я голови райдержадміністрації О.Легези надійшло 9 заяв від постраждалих громадян з проханням про надання матеріальної допомоги. У зв’язку з цим Біликовецькою сільською радою, відповідно до чинного законодавства, було створено комісію та проведено обстеження пошкодженої власності. Пакет документів представлено на розгляд комісії ТЕБ та НС. Члени комісії ознайомилися з підтверджуючими матеріалами про завдані збитки. Наразі, обстеженням встановлено про неможливість подальшого проживання в підтопленому будинку громадянки А.Лавренченко.

  З метою забезпечення нормальних житлових умов постраждалим внаслідок підтоплення та надання коштів на часткове відшкодування завданих збитків комісія вирішила виділити з резервного фонду районного бюджету кошти в сумі 103 тисячі гривень Біликовецькій сільській раді на проведення виплат 9 жителям села Мартинівка.

  Згідно рішення А.Лавренченко отримає 60 тисяч гривень для придбання будинку. 43 тисячі гривень буде спрямовано для виплати іншим 8 громадянам на придбання будівельних матеріалів відповідно до складених кошторисів.

  В ході засідання було повідомлено про те, що голова райдержадміністрації, депутат обласної Ради О.Легеза заручився підтримкою очільника облдержадміністрації В.Коровія щодо виділення фінансової допомоги постраждалій А.Лавренченко ще й від області.

  Також рішенням комісії було затверджено комплекс заходів, направлений на ліквідацію наслідків підтоплення та попередження надзвичайних ситуацій, що можуть в подальшому спричинити паводки в с. Мартинівка.