21 червня 2019 року в залі засідань Жмеринської районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби, який встановлено в Україні у 2003 році і відзначається щорічно 23 червня та співпадає з Днем державної служби ООН.

  Професія державного службовця - важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.

  З професійним святом привітав працівників державних установ голова районної державної адміністрації Олег Легеза. У своїй промові він відзначив, що люди, які обрали державну службу заслуговують на глибоку повагу, адже саме на них лежить важка ноша відповідальності за виконання завдань та функцій держави, за розбудову України. І хоча робота нелегка, а часом і невдячна, високий професіоналізм, досвід, відданість справі та повага до людей допомагають вирішувати найскладніші завдання. Очільник району побажав учасникам зібрання міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту та родинного тепла. Щоб людська повага й довіра була орієнтиром у щоденній роботі.

  Теплі слова привітань та найкращих побажань на адресу державних службовців линули з вуст голови районної ради Василя Малярчука, він привітав їх зі святом від імені апарату та депутатського корпусу районної ради, подякував за професіоналізм та конструктивну співпрацю.

  Кращих представників серед державних службовців за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди свята відзначено Подяками,

  Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради і грошовими винагородами. Привітання та нагородження продовжила заступник голови Жмеринської районної профспілкової організації працівників державних установ Валентина Гамарник.

  Серед нагороджених нею був і голова районної державної адміністрації, депутат обласної Ради Олег Легеза. Йому вручено відзнаку за вагомий особистий внесок у розбудову, процвітання Жмеринського району, організаторський талант, високий професіоналізм, активну громадянську позицію і громадську діяльність та невичерпну енергію. Валентина Іванівна висловила щиру подяку від імені профспілки працівників державних установ за плідну співпрацю та захист інтересів профспілчан.

  Історія гідно оцінить нелегку і, водночас, почесну працю держслужбовця. Особливо важливе результативне співробітництво з органами місцевого самоврядування. Адже у них одна мета – будівництво держави, якою пишатиметься наш народ та поважатиме весь цивілізований світ.