11 червня завершили роботу пришкільні табори з денним перебуванням дітей на базі 5 закладів освіти нашого району: Браїлівська, Станіславчицька ЗОШ І-ІІІ ст., Браїлівська, Сьомацька ЗОШ І-ІІ ст., Сербинівський НВК. За період роботи таборів у них відпочило 786 дітей.

  Завдяки адміністраціям шкіл (Жарук Л.В., Соколенко Т.А., Півнюк Г.І., Лахман Г.Л., Івасенко А.Л., Костюк Л.І., Трач Т.П., Воронович Л.С.) та начальникам таборів (Козловська Р.О., Линдрик А.М., Стебло І.Ю., Скрипкар О.Л., Михиринська Л.М.) були створені всі умови для здійснення контролю за якістю харчування, дотримання санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму.

  Було організовано дворазове харчування, яке здійснювалося відповідно перспективного двотижневого меню. Виховна робота в таборах проводилась з урахуванням вікових особливостей та інтересів дітей та здійснювалась відповідно режиму та плану роботи. Головною метою виховної роботи педагогів табору було створення всіх умов для повноцінного відпочинку дітей.

  Впродовж відпочинкової зміни проводились фізкультурно-спортивні заходи. Щоденно відпочинок дітей починався ранковою зарядкою. З учнями розучувались рухливі ігри, між загонами проводились спортивні змагання. Посилена увага приділялася питанням профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму, правилам дій у надзвичайних ситуаціях, формуванню навичок здорового способу життя, організації змістовного дозвілля.

  Святковими заходами відзначилися закриття табірної зміни, результатом якої є найважливіший підсумок: впродовж відпочинкової зміни випадків захворювань, отруєнь та травмувань не виявлено – а це в нашій роботі першочергове завдання. Дякуємо усім організаторам і виконавцям за плідну роботу. Хороших усім канікул!

  Зав.РМК Поповська О.А.