Сьогодні у Жмеринській міськрайонній філії Вінницького ОЦЗ відбулась презентація одразу двох роботодавців : Філії "Переробний комплекс" Товариства з обмеженою відповідальністю "Вінницька птахофабрика" та ДП “Електричні системи”.

  За допомогою в укомплектуванні кадрами підприємства звертаються не одноразово.

  Презентацію свого підприємства розпочала менеджер з підбору персоналу Сторожук Людмила ознайомила присутніх із специфікою роботи підприємства, перспективами розвитку, умовами праці, рівнем заробітної плати, соціальними гарантіями для працівників, професіями та посадами, в яких виникає потреба.

  Всі виробничі процеси були презентовані у відеоролику, який був створений у вигляді оглядової екскурсії по переробному комплексу.

  В свою чергу представник підприємства ДП “Електричні системи” Галак Катерина надала теж детальну інформацію про актуальні вакансії в’язальників електричних джгутів, кабелів та шнурів. Запропонувала кожному офіційну, стабільну роботу, гідну оплату праці, можливість кар’єрного зростання, додаткові премії.

  Захід відвідали 32 безробітних. Всі бажаючі отримали детальну інформацію про вакансії які, їх зацікавили, газети та буклети підприємств із переліком посад та контактною інформацією.

  В ході зустрічі продовжено домовленість про подальшу співпрацю, щодо інформування про наявність актуальних вакансій та проведення спільних заходів з обома підприємствами.