19 червня 2019 року Жмеринським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено чергове засідання групи зустрічі для прийомних батьків, батьків-вихователів, захід проведено в приміщені Жмеринського бюро правової допомоги.

  Тема заходу: «Методи виховання. Правила заохочення та покарання дітей». Метою проведення зустрічі було підвищення виховного потенціалу батьків, формування допустимих методів заохочення й покарання в сім’ї, кращого розуміння потреб та почуттів дитини, підвищення компетентності щодо налагодження стосунків з дітьми.

  Організували групову роботу практичний психолог центру Ковальчук Т.О. та педагог соціальний Стовбчата Н.А.

  Під час заходу ми повертались у дитинство, дитячі емоційні спогади, які допомагали краще відчути і зрозуміти прийомну дитину. Спільно з психологом відпрацьовували дисциплінуючі техніки та моделі реагування на проблемну поведінку прийомної дитини, методи підтримання нової поведінки прийомних батьків та батьків вихователів. З метою вивчення психоемоційного стану батьків було проведено тестування, запропоновано техніки щодо відновлення їх емоційного ресурсу. Прийомні батьки та батьки вихователі розповідали пережиті життєві історії, обмінювались досвідом. Підводячи підсумки зустрічі, розробили пам’ятку для батьків «Як заохочувати дитину в сім’ї».