В Жмеринському центрі позашкільної роботи 14 червня 2019 року відбулися урочисті заходи, присвячені медичним працівникам, які виконують свої професійні обов’язки в закладах охорони здоров’я міста та району.

  З вітальними промовами, словами щирої вдячності та поваги виступили секретар Жмеринської міської ради Ю.Світлак, перший заступник голови районної державної адміністрації О.Монастирський та заступник голови районної ради В.Бігас.

  Очільник міста відзначив, що 2019 рік на Жмеринщині оголошено роком медицини. Міська влада докладає зусиль для покращення стану закладів охорони здоров’я, умов праці медичних працівників, щоб жителі міста та району мали можливість отримувати якісні медичні послуги в наших медичних закладах, а не шукати допомоги деінде. Висловив вдячність медикам за їхню працю. Побажав їм міцного здоров’я та усіляких гараздів.

  Подяками, Почесними грамота виконавчого комітету міської ради та грошовими винагородами відзначено кращих представників медичної сфери, які вручили заступник міського голови з гуманітарних питань О.Боровська та депутат міської ради І.Попік.

  Від імені очільників району О.Легези і В.Малярчука, колективів районної державної адміністрації, районної ради, депутатського корпусу, сільських, селищного голів вітали когорту медиків з професійним святом О.Монастирський та В.Бігас. Висловили від усіх жителів району безмежну вдячність медикам за врятовані життя, повернуте здоров’я, за витримку, чуйні серця і золоті руки. Зазначили, що на землі немає почеснішої справи, ніж рятувати людські життя, приймати на світ новонароджених, зцілювати тіло й душу. Бажали усім щастя та добра. Вручили Почесні грамоти та грошову винагороду працівникам закладів медицини району.

  Вітав своїх колег та розповів про стан справ у царині медицини начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації О.Ярмоленко. Зокрема, відзначив вагомий поступ у напрямку реформування медичної галузі, про перші позитивні результати - рівень ефективності роботи медиків підвищується завдяки втіленню новітніх технологій, збільшується рівень довіри до лікаря, про що свідчать 84% укладених декларацій з сімейними лікарями населенням Жмеринщини. Підвищення ж заробітної плати є стимулом і своєрідною подякою за нелегку працю лікаря.

  Свій колектив та колег вітав з прийдешнім святом головний лікар Жмеринської центральної районної лікарні Р.Боровський . Висловив велику подяку усім медичним працівникам, які працювали і працюють у закладі та з честю виконують свою почесну місію. З напутніми словами звернувся до молодих спеціалістів, які нещодавно поповнили когорту медиків, запросив їх на сцену та вручив пам’ятні листівки і подарунки. Виконав почесну місію вручення Почесної грамоти Департаменту охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації, якою відзначено завідуючого пологово – поліклінічним відділенням І.Клокоцького.

  Представники Вінницької обласної громадської організації «Спілка офіцерів силових структур та інших військових формувань» медаллю «За милосердя та турботу» нагородили колективи медичних працівників КУ «Жмеринська лікарні відновного лікування» (головний лікар Б.Боровський), «Жмеринської станції екстреної медичної допомоги» (головний лікар Т.Кузьміна), МСЕК (голова Ю.Драчевський). Орден «Сила милосердя» вручили лікарю-травматологу лікарні відновного лікування М.Берещинському, лікарю виїзної бригади станції екстреної медичної допомоги О.Ткаченко, відзнаку «Українська берегиня» - медичній сестрі О.Шпирко.

  Щирими оплесками та музичними дарунками учасники зібрання дякували за працю ветеранам медичної галузі та технічним працівникам закладів охорони здоров’я.

  Святкову концертну програму підготовлено працівниками та вихованцями центру позашкільної роботи, за що їм щиро дякував від імені усіх присутніх в залі Р.Боровський.